AA1218JK-0715RL
MFR.Part #
AA1218JK-0715RL
JLCPCB Part #
C1700085
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS