AA1218JK-0715KL
MFR.Part #
AA1218JK-0715KL
JLCPCB Part #
C3976804
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS