AA1218JK-07130RL
MFR.Part #
AA1218JK-07130RL
JLCPCB Part #
C1700098
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 150V 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS