AA1218JK-0712KL
MFR.Part #
AA1218JK-0712KL
JLCPCB Part #
C1700156
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS