AA1218JK-07110RL
MFR.Part #
AA1218JK-07110RL
JLCPCB Part #
C1700170
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W 50V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS