AA1218FK-079R76L
MFR.Part #
AA1218FK-079R76L
JLCPCB Part #
C1704143
Description
-55℃~+155℃ 1W 50V 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS