AA1218FK-079R09L
MFR.Part #
AA1218FK-079R09L
JLCPCB Part #
C4307458
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS