AA1218FK-079K53L
MFR.Part #
AA1218FK-079K53L
JLCPCB Part #
C1701567
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS