AA1218FK-07953RL
MFR.Part #
AA1218FK-07953RL
JLCPCB Part #
C4291383
Description
-55℃~+155℃ 1W 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS