AA1218FK-0793K1L
MFR.Part #
AA1218FK-0793K1L
JLCPCB Part #
C3941537
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS