AA1218FK-07931KL
MFR.Part #
AA1218FK-07931KL
JLCPCB Part #
C4247722
Description
-55℃~+155℃ 1W 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS