AA1218FK-07910RL
MFR.Part #
AA1218FK-07910RL
JLCPCB Part #
C1701578
Description
-55℃~+155℃ 1W 50V 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS