AA1218FK-07909RL
MFR.Part #
AA1218FK-07909RL
JLCPCB Part #
C4350247
Description
-55℃~+155℃ 1W 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS