AA1218FK-078R06L
MFR.Part #
AA1218FK-078R06L
JLCPCB Part #
C1703161
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS