AA1218FK-078K87L
MFR.Part #
AA1218FK-078K87L
JLCPCB Part #
C1701866
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS