AA1218FK-078K66L
MFR.Part #
AA1218FK-078K66L
JLCPCB Part #
C4143092
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS