AA1218FK-07845RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218FK-07845RL
JLCPCB Part #
C4259450
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS