AA1218FK-0780R6L
MFR.Part #
AA1218FK-0780R6L
JLCPCB Part #
C4168231
Description
-55℃~+155℃ 1W 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS