AA1218FK-077R68L
MFR.Part #
AA1218FK-077R68L
JLCPCB Part #
C1703167
Description
-55℃~+155℃ 1W 50V 7.68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS