AA1218FK-077K68L
MFR.Part #
AA1218FK-077K68L
JLCPCB Part #
C1701592
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS