AA1218FK-0776R8L
MFR.Part #
AA1218FK-0776R8L
JLCPCB Part #
C1701637
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS