AA1218FK-0775KL
MFR.Part #
AA1218FK-0775KL
JLCPCB Part #
C3994221
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS