AA1218FK-0773R2L
MFR.Part #
AA1218FK-0773R2L
JLCPCB Part #
C1701664
Description
-55℃~+155℃ 1W 73.2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS