AA1218FK-07715KL
MFR.Part #
AA1218FK-07715KL
JLCPCB Part #
C1701868
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS