AA1218FK-076R65L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218FK-076R65L
JLCPCB Part #
C1703155
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS