AA1218FK-076R19L
MFR.Part #
AA1218FK-076R19L
JLCPCB Part #
C4348538
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS