AA1218FK-0761R9L
MFR.Part #
AA1218FK-0761R9L
JLCPCB Part #
C1701834
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS