AA1218FK-075R9L
MFR.Part #
AA1218FK-075R9L
JLCPCB Part #
C3914639
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS