AA1218FK-075R76L
MFR.Part #
AA1218FK-075R76L
JLCPCB Part #
C1703173
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS