AA1218FK-075R6L
MFR.Part #
AA1218FK-075R6L
JLCPCB Part #
C1703177
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS