AA1218FK-075K6L
MFR.Part #
AA1218FK-075K6L
JLCPCB Part #
C4162922
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS