AA1218FK-074R42L
MFR.Part #
AA1218FK-074R42L
JLCPCB Part #
C1703146
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS