AA1218FK-074R22L
MFR.Part #
AA1218FK-074R22L
JLCPCB Part #
C3960038
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.22Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS