AA1218FK-074K32L
MFR.Part #
AA1218FK-074K32L
JLCPCB Part #
C1701251
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS