AA1218FK-074K02L
MFR.Part #
AA1218FK-074K02L
JLCPCB Part #
C4068470
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS