AA1218FK-0748K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218FK-0748K7L
JLCPCB Part #
C1702458
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS