AA1218FK-07475KL
MFR.Part #
AA1218FK-07475KL
JLCPCB Part #
C4031804
Description
-55℃~+155℃ 1W 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS