AA1218FK-07464KL
MFR.Part #
AA1218FK-07464KL
JLCPCB Part #
C1702346
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS