AA1218FK-07402RL
MFR.Part #
AA1218FK-07402RL
JLCPCB Part #
C1704291
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS