AA1218FK-073R57L
MFR.Part #
AA1218FK-073R57L
JLCPCB Part #
C4329283
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.57Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS