AA1218FK-073R32L
MFR.Part #
AA1218FK-073R32L
JLCPCB Part #
C1703147
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.32Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS