AA1218FK-073K09L
MFR.Part #
AA1218FK-073K09L
JLCPCB Part #
C4326822
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS