AA1218FK-07390RL
MFR.Part #
AA1218FK-07390RL
JLCPCB Part #
C1701289
Description
-55℃~+155℃ 200V 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS