AA1218FK-0738K3L
MFR.Part #
AA1218FK-0738K3L
JLCPCB Part #
C4100659
Description
-55℃~+155℃ 1W 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS