AA1218FK-07374KL
MFR.Part #
AA1218FK-07374KL
JLCPCB Part #
C4107377
Description
-55℃~+155℃ 1W 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS