AA1218FK-07360RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218FK-07360RL
JLCPCB Part #
C1702628
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS