AA1218FK-0735K7L
MFR.Part #
AA1218FK-0735K7L
JLCPCB Part #
C1702633
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS