AA1218FK-0734K8L
MFR.Part #
AA1218FK-0734K8L
JLCPCB Part #
C1702562
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS