AA1218FK-07340KL
MFR.Part #
AA1218FK-07340KL
JLCPCB Part #
C4198121
Description
-55℃~+155℃ 1W 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS