AA1218FK-0733K2L
MFR.Part #
AA1218FK-0733K2L
JLCPCB Part #
C1702580
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS